25 років Університету

З виступу  Леоніда Кучми, Президента України (1994-2005),  з  нагоди 25-річчя  Університету імені Альфреда Нобеля під час традиційного вручення іменних стипендій  Президентського фонду Л.Д. Кучми «Україна»  студентам Університету 21.09.2018)

ld1

logon

21 вересня 2018 р.

«Унесені вітром» знову зустрічаються в alma mater! Ювілейна лекція професора Анатолія Олександровича Задої

Сонячний день 21 вересня 2018 року -  особлива дата славної історії Університету імені Альфреда Нобеля. А  почався він, як і 25 років тому, з лекції професора Анатолія Олександровича Задої.

lec5

lec6

Її слухачами цього разу були першокурсники  і випускники, а також почесні гості Університету. У кожного з них - своя історія  і свій початок взаємин з alma mater... Але схвильована  розповідь одного з засновників про перші кроки майбутнього Університету, який розпочинався з маленької команди однодумців у трьох орендованих приміщеннях, і з великої віри в успіх та світове визнання майбутнього приватного вишу! -  нікого з присутніх не залишила байдужими.

lec1

lec2

«ЧОГО І ЯК ТРЕБА НАВЧАТИСЯ, ЩОБ ДОСЯГТИ УСПІХУ?» - обидві лінії ювілейної лекції, мотиваційну та історичну,  підхопив та продовжив Сергій  Іванович Чимшит, один з перших випускників нашого Університету, а тепер - доктор економічних наук, доцент, професор кафедри «Фінанси та економічна безпека» ДНУЗТ імені Академіка В.А. Лазаряна. 

lec3

Теплим та змістовним  було подальше реальне та віртуальне спілкування нинішніх студентів та викладачів з випускниками різних років, зокрема, з Валентиною Курдюковою, магістром філології (випуск 2004 року), а нині - підприємцем, учасником та організатором численних  міжнародних проектів, блогером i.culture.blog, яка тільки-но пробігла марафон у Берліні, та з іншими гостями...

Вручення стипендій благодійного фонду Л.Д. Кучми «Україна»

21 вересня 2018 року за багаторічною традицією в Актовій залі Палацу студентів нашого Університету відбулось урочисте вручення стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» 5 студентам Університету імені Альфреда Нобеля.

Щорічно з 2004 року за Програмою підтримки обдарованої молоді в Україні, Президентський Фонд "Україна" присуджує іменні стипендії студентам 5 провідних вишів з різних регіонів України, серед яких вже протягом 10 останніх років – студенти Університету імені Альфреда Нобеля, єдиного у стипендіальному списку нагороджуваних приватного університету. Це підкреслив у своєму вітальному слові Сергій ХОЛОД, ректор Університету імені Альфреда Нобеля.

Відео

stip1

Цього року стипендії Фонду за рекомендацією Вченої ради  Університету імені Альфреда Нобеля отримали студенти різних спеціальностей нашого Університету: Микола Булгак, Анна Лушникова, Орина Селезньова, Максим Чобіт і Анастасія Шведова. Кожному з них було про що звітувати на урочистостях…

Так, Микола Булгак навчається за спеціальністю «Психологія» (4 курс). З 2017 року є головою студентського самоврядування Університету імені Альфреда Нобеля. Є патріотом своєї держави, у 2016 р. з нагоди двохріччя Революції Гідності презентував свій короткометражний фільм про Євромайдан. У 2015-2016 рр. брав участь у підтримці бійців 25-ої окремої Дніпровської повітрянодесантної бригади.
Був одним з ініціаторів Звернення від студентства Університету до міжнародних організацій із закликом звернути особливу увагу на потенціал сучасної вищої освіти, і тим самим задекларував Перший Міжнародний Студентський День Єднання в Університеті імені Альфреда Нобеля (10.05.2018 р.).

Анна Лушникова навчається на 4 курсі за спеціальністю "Філологія: Переклад (англійська)». Має хист до науково-дослідницької роботи, неодноразово брала активну участь у студентських науково-практичних конференціях (Всеукраїнських і міжнародних). У 2016 р. - у І Всеукраїнській конференції студентів і молодих вчених «Соціально-політичні проблеми сучасності». У 2017 р. - у XV міжнародній студентської конференції «Європейські мови - 2017: інновації та розвиток». Є менеджером студентського наукового гуртка «Liguist y C°» (іспанська мова) при кафедрі англійської філології і перекладу, основною метою якого є розширення наукового потенціалу здобувачів вищої освіти й формування практичних навичок науково-дослідної діяльності.

Орина Селезньова - студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Маркетинг». В червні 2018 р. закінчила з дипломом з відзнакою навчання за бакалаврською програмою. Виборола звання переможця професійного конкурсу “Ukraine People Media”( м. Харків, 17 червня 2018 р). Є переможцем Міжнародного конкурсу реклами «Реклама Фест», який проходив 7-8 грудня 2017 р. на базі Одеського національного економічного університету. Нагороджена Дипломом ІІІ ступеня. Є переможцем I туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Маркетинг", показала високий результат в ІІ турі олімпіади (Одеський політехнічний університет, 10-11 травня 2018 р.), де посіла 7 місце серед 64 учасників.

Анастасія Шведова – студентка спеціальності «Менеджмент".(3 курс) Має найвищий середній бал успішності за результатами поточної екзаменаційної сесії. Бере активну участь в науковій діяльності кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики, в студентських конференціях, олімпіадах. Стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інтелектуальна власність» та отримала диплом ІІІ ступеня. Також виборола диплом V ступеня за участь в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». Є активним учасником наукового клубу «Менеджер». Була активним учасником команди Університету імені Альфреда Нобеля в конкурсі «Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління» з розробки реальних бізнес-проектів.

Максим Чобіт навчався в Університеті за скороченою програмою підготовки бакалавра зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яку у 2018 р. закінчив з відзнакою і вступив на магістерську програму зазначеної спеціальності. У 2017 р. став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук в галузі науки «Економіка та управління в сфері торгівлі» (м. Харків), отримав диплом ІІ ступеня, а у 2018 р. отримав грамоту «За креативність та високий рівень наукової роботи» в ІІ етапі цього конкурсу. У 2018 р. став переможцем конкурсу на кращу підприємницьку ідею, що проводився в рамках Всеукраїнської конференції «Сучасні проблеми та шляхи економічного розвитку підприємств та індустрії туризму в Україні», отримав диплом І ступеня за ідею відкриття розважальної квест-кімнати в м. Дніпро, яка тепер прийнята бізнесом до практичного втілення.

На честь багаторічної дружби з нашим Університетом і з нагоди ювілею Леоніду Кучмі президентом Університету імені Альфреда Нобеля Борисом Холодом було вручено від імені Університету імені Альфреда Нобеля унікальну пам’ятну медаль.

stip3

Леонід Данилович Кучма не тільки вручив стипендії і привітав нових стипендіатів, але й відповів на численні запитання студентів

Відкриття муралі "CONSENSUS OMNIUM"

21 вересня 2018 року на розі Січеславської Набережної та вулиці Юліуша Словацького відбулося відкриття унікальної - єдиної в Дніпрі! - кутової модульної муралі CONSENSUS OMNIUM (ЗГОДА ВСІХ).  Ця масштабна подія стала кульмінацією святкування 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля.

Відео

mur1

Модульне зображення, яке було задумане майже рік тому, створене у вересні 2018 року Валерієм Лагутенко (краще відомим під ніком ZdesRoy та псевдонімом Валерій Колор), відкрили студенти Університету з різних країн, керівництво Університету, почесні гості.

mur2

Під час відкриття муралі до студентів, гостей, журналістів звернувся автор  ідеї – Борис Іванович Холод, засновник і президент Університету імені Альфреда Нобеля, який  висловив впевненість у тому, що саме  студенти і випускники Університету,  яких за 25 років по всьому світу вже майже 38 000! - створюють сучасність та майбутнє нашого Університету, країни і світу. Саме тому символічне дівоче обличчя на муралі складається з кількох модулів з ознаками різних культур…

mur4

mur7

murstud

mur8

Про міжнародне визнання Університету і про особливе значення його ініціатив та проектів для розвитку ідеї поєднання світу через освіту і культуру говорили пан Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний Консул Генерального консульства Німеччини у Дніпрі, а також Валерій Миколайович Цюпа, радник ректора з питань міжнародних проектів та інновацій, член Координаційної ради Кабінету міністрів України з цифрової економіки. Щиро привітали всі присутні і автора муралі …

mur6

muravt

Сподіваємось, що тепер  численні побачення та ділові зустрічі мешканці та гості нашого міста будуть призначати «під мураллю на Набережній біля Нобеля».

У нашого міста з’явився свій символ інтернаціонального студентства, яке прагне миру та якісної освіти заради сталого розвитку – сьогодні і у майбутньому.

Новий прапор з оновленим логотипом – флешмоб на честь 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля!

flag5

flag1

flag2

21 вересня 2018 року під час відкриття величної муралі CONSENSUS OMNIUM  (ЗГОДА ВСІХ) на честь 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля відбувся масштабний флешмоб з розгортанням прапору Університету  з оновленим логотипом неймовірних розмірів за участю викладачів та студентів університету усіх спеціальностей з різних куточків світу.

Освіта єднає світ!

Освіта єднає народи!

Університет імені Альфреда Нобеля єднає серця!

Під цими слоганами учасники події разом розгорнули прапор, під яким рідний Університет вирушає у подальший шлях до успіху та розквіту.

flag3

flag4

flag

Читай, дивись:

 

25 років Університету