Історія

2018, травень - в Університеті імені Альфреда Нобеля ВПЕРШЕ в Дніпровському регіоні відзначили День Єднання студентів Європи, Азії, Африки і Латинської Америки.
2018, квітень -
Університет імені Альфреда Нобеля долучився до потужної когорти членів Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB).
2017, жовтень - Університет імені Альфреда Нобеля приєднався до Міжнародного консорціуму університетів, що об’єднує 17 вищих навчальних закладів із семи країн Євразії.
2017, вересень - підписано Меморандум про створення Інституту моделювання стратегій та сценаріїв регіонального розвитку Університету імені Альфреда Нобеля за участю Інституту економіки промисловості НАН України.
2017, вересень - Урочисте вручення стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» 5 студентам Університету імені Альфреда Нобеля.
2017,  серпень  - Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Агентством Розвитку Дніпра.
2017 - З 31 травня по 2 червня 2017 року в Університеті успішно завершився зовнішній ресертифікаційний аудит, проведений за участю експертів міжнародного сертифікаційного органу «ПРИРОСТ» – член DQS-UL Group. На заключній нараді 2 червня 2017 року експерти одностайно відзначили, що функціонуюча в Університеті впродовж останніх семи років система управління якістю повністю відповідає вимогам нового стандарту ISO 9001:2015. За результатами зовнішнього ресертифікаційного аудиту Університет отримав строком на три роки (до червня 2020 року) сертифікати відповідності його системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015: від німецького органу сертифікації ”DQS-UL Group”, від міжнародної мережі сертифікації (сертифікат міжнародного зразка IQNet) та від Національної агенції з акредитації України.
2017, березень - В Університеті імені Альфреда Нобеля вперше проведено кваліфікаційний іспит TKT.
2017, січень - Старт другого міжнародного проекту –  «Трансформаційні та освітні процеси у країнах Вишеградської групи».
2016, вересень - Всесвітній день туризму в університеті імені Альфреда Нобеля
2016, вересень - Міжнародний Нобелівський Конгрес «МИРОТВОРЧА І ПРОСВІТНИЦЬКА МІСІЯ НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВ У СУЧАСНИХ ГЛОБАЛЬНИХ УМОВАХ»
2016, вересень - Університет Альфреда Нобеля зайняв 2-е місце в ТОП - 3 рейтингу приватних вищих навчальних закладів України за рейтингом громадської організації "ОПОРА".
2016, липень - Університет імені Альфреда Нобеля є першим з українських університетів, який успішно пройшов процедуру міжнародної акредитації ZEvA та підтвердив, що якість підготовки фахівців відповідає європейським вимогам
2016, липень - Університет Альфреда Нобеля посів друге місце серед кращих приватних університетів України згідно з Консолідованим рейтингом ВНЗ України.
2016, червень - 15-річчя від дня створення українсько-польського центру.
2016, травень - Міжнародна акредитація програми МВА  Міжнародної школі бизнеса (IBS) Університету імені Альфреда Нобеля.
2016, квітень - Керівниками 4 провідних недержавних ВНЗ України – Університету ім. Альфреда Нобеля, Університету «КРОК», Народної української академії, Українського католицького університету –  було підписано Декларацію про наміри зі створення консорціуму вищих навчальних закладів
2016, березень - Чергова акредитація магістратури зі спеціальності "Бізнес-адміністрування". На підставі перевірки стану кадрового, організаційно-методичного, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітньої, наукової та міжнародної діяльності ПВНЗ «Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля» експертна комісія дійшла до висновку про можливість акредитації спеціальності 8.18010016 «Бізнес-адміністрування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».
2016, березень - У ПВНЗ «Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля» відкрито спеціалізовану вчену раду К 08.120.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» СТРОКОМ НА ДВА РОКИ.
2016, лютий - ДП «Південмаш» та Університет Альфреда Нобеля стали партнерами. Підписання угоди є практичною реалізацією положень Закону України «Про вищу освіту», які орієнтують на поліпшення взаємодії між навчальними закладами та роботодавцями у справі підвищення якості підготовки фахівців до європейського рівня.
2016, лютий -
Підписана Угода про академічну співпрацю між Університетом Альфреда Нобеля та Вищої Школи Менеджменту та Охорони Праці (WSZOP) в Катовіце, Республіка Польща, а також набуло законної сили Положення про організацію програм подвійних дипломів у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля
2016, січень - Меморандум про співпрацю підписали Дніпропетровська обласна рада, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, Дніпропетровський Регіональний благодійний фонд «Українсько-Польський Центр сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій», Фонд Краківського Економічного Університету та Польсько-Українська фундація Європейської інтеграції (м.Варшава, Польща)
2015, грудень - Нагородження Президента університету Бориса Івановича Холода  Почесною Грамотою Ради ветеранів України за відкриття та багаторічну діяльність першого в Україні Університету третього віку.
2015, листопад - Підписано  Договір про співпрацю між Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля та Українським католицьким університетом – у науковій та освітній діяльності, розвитку інноваційних форм навчально-виховного процесу, організації спільних наукових та науково-практичних заходів та подій.
2015, листопад - Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам програми «Психологія» у форматі МВА. Випускники отримали одразу два дипломи - державний диплом за спеціальністю «Психологія» та диплом Міжнародної Школи Бізнесу IBS, яка акредитована в Європейській раді з бізнес-освіти.
2015, жовтень - підписано Договір про партнерство та співробітництво між Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля та КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради
2015, жовтень - підписано Меморандум про співпрацю в рамках спільного соціального проекту "Університет третього віку" між Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля та народним депутатом України Борисом Філатовим.
2015, вересень - відбулася зустріч  Бориса Івановича Холода,  президента Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, голови правління  Міжнародного благодійного фонду "ПЛАНЕТА АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ",  з  Роалдом  Гоффманом, Нобелівським лауреатом з хімії (1981), професором Корнельського університету.
2015, вересень - підписання договору про співпрацю між Університетом Альфреда Нобеля, Благодійним фондом «Шиурей Тора Любавич» та вищим навчальним закладом «Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана».
2015, вересень - У ПВНЗ "Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля" діє спеціалізована вчена рада Д 08.120.01 по захисту докторських та кандидатських дисертацій
2015, вересень - вперше в Дніпропетровському регіоні відкрито спеціалізовану вчену раду  К 08.120.02 за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (наказ Міністерства освіти і науки України № 261 від 06.03.2015 р.).
2015, вересень - Єдина в Дніпропетровську докторантура за спеціальністю 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти. Підготовку докторантів здійснюють 5 докторів педагогічних наук на чолі з професором, завідуючою кафедрою педагогіки та психології Волковою Наталією Павлівною.
2015, липень - вперше вручення магістерських дипломів  корпоративного зразка, які розроблені та затверджені за новими правилами у відповідності до нового Закону про вищу освіту.
2015, червень - НОВА КАФЕДРА – НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ! Кафедра міжнародного туризму та мовної підготовки запрошує одержати вищу освіту за спеціальністю «ТУРИЗМ»!
2015, травень - Задою Анатолія Олександровича - завідувача кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, доктора економічних наук, професора - обрано членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від приватних вищих навчальних закладів!
2015, травень - Термін дії ліцензії Університету Альфреда Нобеля подовжено до 1 липня 2024 року! Відкрито набір на нові спеціальності!
2015, квітень - професор, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри економічної кібернетики та математичних методів в економіці Вакарчук Сергій Борисович у загальному рейтингу «ТОП 100 науковців України» посів 59 місце, а серед науковців вищих навчальних закладів МОН України – 20 місце.
2015, квітень -Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля – визнаний лідер в галузі міжнародної діяльності! XXVII  міжнародної спеціалізованої виставки "Освіта та кар’єра –  2015" в Києві - золота медаль  у номінації "Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки" та  почесне звання "Лідер міжнародної діяльності".
2014, грудень - на базі університету Альфреда Нобеля відкрився Перший регіональний бізнес-інкубатор
2014, грудень - підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між Управлінням зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля.
2014, грудень - вперше у Дніпропетровську відкрито спеціальність менеджер туристичного бізнесу.
2014, листопад - ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! Гість Університету Альфреда Нобеля - лауреат Нобелівської премії Хорхе Маріо Педро Варгас Льоса !

Маріо Варгас Льоса:  «Я не боявся приїхати до вас в Україну. навпаки,   вона надихнула мене, тому що сьогодні саме тут йде боротьба за свободу не тільки України чи Європи, а навіть усього світу»
2014, жовтень - за рішенням Регіональної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» 2014 року Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля з послугою «Надання бізнес-освіти» увійшов до списку Переможців у категорії «Роботи та послуги»!
2014, жовтень - вперше у Дніпропетровську та Дніпропетровській області  16 студентів Університету імені Альфреда Нобеля успішно пройшли дипломний іспит у Вищій Школі Менеджменту і Охорони Праці в Катовіце (Республіка Польща).  У Дніпропетровську відбулось урочисте вручення студентам та випускникам  Університету європейських дипломів бакалавра з напряму "Філологія".
2014, жовтень - V Міжнародний конгрес іспаністів України «Лауреати Нобелівської премії та їх внесок у розвиток людства». Організатори Конгресу: Посольство Королівства Іспанії в Україні, Асоціація Іспаністів України та Дніпропетровський університет імені  Альфреда Нобеля.
2014, вересень - підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля та Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
2014, липень - Світове визнання Університету Альфреда Нобеля  підтверджено WEBOMETRICS RANKING OF WORLD’S UNIVERSITIES! За рейтингом WEBOMETRICS наш університет посідає перше місце серед приватних вишів України, входить в ТОП-50 українських вишів (серед 300) та у ТОП-20%  кращих світових університетів (22000).
2014, липень - урочиста церемонія вручення дипломів випускникам програми МВА. Випускники цього року отримали одразу два диплома – державний диплом магістра з бізнес-адміністрування та диплом МВА, що має міжнародне визнання.
2014 - липень - Кафедрою Економічної кібернетики та сучасних інформаційних технологій Дніпропетровського Університету імені Альфреда Нобеля, Україна та Бранденбузьким Університетом Прикладних наук, Германія підписано договір про співробітництво.
2014, червень - вперше відбувся захист дипломних робіт на кафедрі Загальної та соціальної педагогіки магістрів  спеціальності «Управління навчальним закладом».
2014, червень - повторне визнання відповідності функціонуючої в Університеті системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. У Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля відбувся зовнішній ресертифікаційний аудит аудиторами систем управління в Системах сертифікації: DQS GmbH, ПРИРОСТ – НААУ, УкрСЕПРО, СовАсК.
2014, червень - Кафедрою Економічної кібернетики та сучасних інформаційних технологій Дніпропетровського Університету імені Альфреда Нобеля, Україна та Лабораторією Штучного Інтелекту та Інженерії Знань (факультет комп’ютерних та інформаційних наук) Ain Shams University (FCIASU), Єгипет  підписано договір про співробітництво.
2014, травень - Четвертий Міжнародний Нобелівський економічний Конгрес «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи»
2014, квітень - Університет імені Альфреда Нобеля нагороджено золотаю медаллю ХХV Міжнародної виставки "Освіта та кар’єра – 2014" у Києві.
2014, квітень - підписано угоду про нову програма подвійних дипломів між Вищою Школою менеджменту та Охорони праці у Катовіце (Польща) та  Університетом імені Aльфреда Нобеля!
2014, квітень - Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля уклав Угоду про співпрацю з Університетом Кадісу (Іспанія).
2014, березень - Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля став Переможцем 18-го Українського національного конкурсу якості та отримав сертифікат «Визнання досконалості в Європі».
2014, січень - Світове визнання Університету Альфреда Нобеля  підтверджено WEBOMETRICS RANKING OF WORLD’S UNIVERSITIES! За рейтингом WEBOMETRICS наш університет посідає перше місце серед приватних вишів України та 27 місце серед вишів України, представлених у цьому рейтингу
2013, травень - Програма МВА Міжнародної Школи Бізнесу IBS Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля отримала міжнародну акредитацію в Європейській Раді з бізнес-освіти (ЕСВЕ), що підтверджує відповідність програми МВА всесвітньо визнаним стандартам.
2013, квітень - на Міжнародній виставці «Освіта і наука» (Київ, Український Дім) Університет отримав Золоту медаль у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».
2013, жовтень – Рішенням Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» Університет визнано Переможцем Конкурсу.
2012, червень - наглядовий аудит підтвердив відповідність системи управління якістю надання освітніх послуг та науково-дослідної роботи вимогам європейських стандартів. Протягом року отриманий четвертий сертифікат на відповідність системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 від китайської сертифікаційної компанії.
2012, травень - за рейтингом навчальних закладів України "КОМПАС-2011", складеним за відгуками роботодавців та випускників, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля посів 12 місце серед навчальних закладів, які ведуть підготовку економістів (перше серед недержавних) пропустивши вперед тільки 11 національних університетів (з більше 100 в Україні), та 15 місце серед ВНЗ, які ведуть підготовку юристів
2012, травень - відбувся Третій Всесвітній Нобелівський економічний Конгрес «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи»
2012, березень - на Міжнародній виставці «Освіта і наука» (Київ, Український Дім) Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля отримав високу нагороду – Золоту медаль у номінації «Співпраця вищого навчального закладу з бізнесом
2011, червень - на основі статистичних даних у порівнянні з конкурентами по галузі за рішенням Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» Дніпропетровський університет економіки та права и імені Альфреда Нобеля отримав національний сертифікат «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2011»
2011, травень - Друга Віртуальна сесія Міжнародного Нобелівського економічного Форуму
2011, травень - за результатами зовнішнього сертифікаційного аудиту експерти Міжгалузевого центру якості «Приріст» (DQS-Group) визнали, що впроваджена в Університеті система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2008. Університет отримав міжнародні сертифікати відповідності системи управління якістю DQS-UL Group (Німеччина), IQNet (Швейцарія) та український сертифікат відповідності системи управління якістю Національної агенції акредитації України терміном на три роки
2011, серпень - нове ім'я Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля
2011
, грудень - Університет став членом Європейської ради з бізнес-освіти (ЕСВЕ) та вступив у процедуру міжнародної акредитації бізнес-програм
2010, червень - на основі статистичних даних у порівнянні з конкурентами по галузі за рішенням Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» Дніпропетровський університет економіки та права отримав національний сертифікат «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010»
2010, травень – проведення Другого Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи».
2010, травень - за даними щорічного Всеукраїнського рейтингу ВНЗ «Компас», університет посів перше місце серед недержаних приватних навчальних закладів за якістю підготовки економістів та друге – за якістю підготовки юристів.
2010, лютий - університет розпочав підготовку до впровадження англомовної програми підготовки фахівців за напрямом підготовки «Міжнародна економіка». Розпочата процедура валідації підготовки бакалаврів з міжнародного менеджменту спільно з Валійським університетом.
2010, листопад – на виставці «Освіта і наука», яка відбулася у Києві, університет отримав Золоту медаль у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази».
2010, листопад – Валійський університет завершив процедуру валідації програми підготовки бакалаврів з міжнародного менеджменту в Дніпропетровському університеті економіки та права імені Альфреда Нобеля.
2010, жовтень – університет отримав сертифікат Європейської бізнес-асоціації «Європейська якість» за дотримання європейських стандартів у галузі освіти.
2010, жовтень - Дніпропетровському університету економіки та права присвоєне ім'я Альфреда Нобеля
2009, червень – парламентські on-line слухання «Стратегія інноваційного розвитку України на 2010 – 2020 роки в умовах глобалізаційних викликів» за участі в обговоренні доповідей у прямому включенні Б.І.Холода, ректора ДУЕП, професора, які було ретрансльовано з зали пленарних засідань Верховної ради України.
2009, травень – Університет в черговий раз акредитований МОН України за ІV (найвищим) рівнем.
2009, травень – Зустріч ділових кіл України і Польщі « Сучасний стан українсько-польського співробітництва. Спільний шлях: потенціал, оцінка перспектив» за участі Президента України Леоніда Кучми (1994-2005) та Президента Польщі А.Кваснєвського (1995-2005).
2009, листопад - на базі університету спільно з Міжнародною асоціацією інституціональних досліджень відбулась УІІ Міжнародна конференція «Проблеми сучасної економіки та інституційна теорія».
2009, жовтень - за ініціативою університету відкривається спільний з міською радою проект «Університет третього віку», в якому починають навчання більше 400 слухачів пенсійного віку.
2009, грудень - університет визнано «Лідером галузі» за рейтингом, підрахованим за офіційними статистичними даними (друге місце серед навчальних закладів України)
2009, вересень – 2010, травень - за ініціативою Дніпропетровського університету економіки та права проведена Всесвітня Нобелівська студентська Інтернет-Олімпіада у галузі економіки.
2009, березень – відбулась Віртуальна сесія Міжнародного Нобелівського економічного Форуму.
2008, травень – створення благодійного фонду «Планета Альфреда Нобеля».
2008, січень – розпочато роботу з реалізації міжнародного науково-освітянського проекту за підтримки TEMPUS/TACIS.
2008, вересень – проведення Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХ1 століття: цикли та кризи». Урочисте відкриття меморіального символу «Планета Альфреда Нобеля».
2007, лютий – розпочато підготовку фахівців за спеціальністю «Психологія».
2007, вересень – ДУЕП приєднався до Великої Хартії університетів.
2007, березень – видано перший номер фахового збірника наукових праць ДУЕП «Європейський вектор економічного розвитку».
2005, травень – Університет акредитований МОН України за ІV (найвищим) рівнем.
2005, листопад – початок реалізації в ДУЕП принципів Болонської декларації.
2004, вересень – створено Центр кар’єри.
2004, вересень – постанова президії ВАК про створення спеціалізованої вченої ради для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.
2003, травень – прийнято рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про створення ТРК «Співдружність» у Дніпропетровському університеті економіки та права.
2003, травень – відкрито Музей ДУЕП.
2003, травень – відкрито меморіальну Залу лауреатів Нобелівської премії з економіки.
2003, січень – перший захист дисертацій аспірантами у спеціалізованій вченій раді ДУЕП.
2003, жовтень – Університет внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.
2002, червень – перший випуск фахівців за кваліфікаційним рівнем «магістр».
2002, червень – відкрито спеціалізовану вчену раду для захисту кандидатських дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.
2002, лютий – відкрито докторантуру ДУЕП.
2001, червень – участь Президентів України та Польщі у відкритті при ДАУБП Українсько-польського центру сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій.
2001, червень – отримано ліцензію МОУ на підготовку фахівців з правознавства. В ДАУБП створено юридичний факультет.
2001, грудень – Академію управління бізнесу та права перейменовано на Дніпропетровський університет економіки та права.
1999, червень – перший випуск фахівців з спеціальності «Переклад» за кваліфікаційним рівнем «спеціаліст».
1999, лютий – отримано ліцензію на підготовку іноземних громадян з акредитованих напрямів підготовки (спеціальностей).
1999, вересень – розпочато підготовку фахівців за спеціальностями «Міжнародна економіка» та «Банківська справа».
1998, червень – перший випуск фахівців за кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» за спеціальностями «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Фінанси».
1998, червень – відкрито аспірантуру.
1998, липень – академія акредитована за третім рівнем акредитації.
1998, вересень – розпочато підготовку фахівців за спеціальностями «Товарознавство та комерційна діяльність», «Економічна кібернетика» та «Менеджмент».
1998 – відкрито філію ДАУБП у м. Кременчуці Полтавської області.
1997, червень – створення Українсько-Німецького центру сприяння розвитку менеджменту.
1997, червень – перший випуск фахівців за кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за спеціальностями «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Фінанси», «Переклад».
1997, січень – підписано договір про співробітництво та партнерство між Національною академією внутрішніх справ України та ДАУБП.
1997, листопад – вперше у регіоні розпочато підготовку магістрів бізнес-адміністрування (MBA) у Вищій школі бізнесу ДАУБП.
1997, жовтень – перший набір студентів за спеціальністю «правознавство» до філії НАВСУ при ДАУБП.
1997, жовтень – академія акредитована за другим рівнем акредитації.
1997, грудень – відкрито філію ДАУБП у місті Рені Одеської області.

1997, вересень – створено редакційно-видавничий центр.
1997, вересень – створено Інститут перепідготовки кадрів та факультет довузівської підготовки.
1996, листопад – підписано договір між ДАУБП і Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України про співробітництво у галузі перепідготовки кадрів.
1995, червень – перший випуск фахівців за кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» на базі вищої освіти.
1995, січень – ДАУБП продовжила роботу у новому комплексі будівель на Набережній Леніна,18.
1994, червень – отримано ліцензію Міністерства освіти України на підготовку фахівців за спеціальностями «Економіка підприємства», «Фінанси», «Облік та аудит», «Маркетинг» та «Переклад». Академію управління бізнесу та права внесено до державного реєстру закладів освіти України.
1994, листопад – видано перший номер журналу ДАУБП «Академічний огляд».
1993, липень – відбулися установчі збори засновників Дніпропетровської академії управління, бізнесу та права.
1993, вересень – початок занять на І курсі першого набору студентів ДАУБП у приміщенні Монтажного технікуму на вул. Столярова).

 

Історія