Регіональна конференція "Інформаційні технології та інтелектуальний аналіз даних у бізнесі"

31 березня 2015 на кафедрі економічної кібернетики та математичних методів в економіці вперше відбулася регіональна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Інформаційні технології та інтелектуальний аналіз даних у бізнесі".

Програма конференції

Основними особливостями науково-практичної конференції, проведеної кафедрою економічної кібернетики та математичних методів в економіці цього року стали наступні:

1. Вперше на базі конференції працювали дві секції, присвячені головним складовим сучасної концепції формування випускника спеціальності Економічна кібернетика – Новітні інформаційні технології в бізнесі і Теорія і практика застосування методів і моделей інтелектуального аналізу даних в сучасній економіці.
  2. Вперше основним робочою мовою конференції цього року стала англійська мова. Конференція проводилася за підтримки кафедри Іноземних мов Університету.
  3. Вперше в конференції приймав участь представник бізнесу – випускник спеціальності Економічна кібернетика (група ЕК-99) директор з маркетингу компанії AXOR Industry - Олексій Северин, який:

severin

• поділився своїми враженнями про роки, проведені в стінах рідного Університету імені Альфреда Нобеля;
  • розповів про його професійний досвід, який починався ще на останніх курсах навчання в Університеті та з висловив вдячність першому завідувачу кафедри економічної кібернетики – професору Косарєву В.М., що дав йому путівку в життя і разом з Центром кар'єри сприяв його успішному працевлаштуванню;
  • дав практичні поради та рекомендації щодо проходження співбесід і акцентував увагу на тих ключових перевагах випускників економічної кібернетики, яким необхідно користуватися і максимально демонструвати для гарантованого отримання високооплачуваної та перспективної роботи;
  • обговорив з професорсько-викладацьким складом кафедри та учасниками конференції головні вимоги до сучасних випускників спеціальності Економічної кібернетики з точки зору бізнесу.

4. Вперше в конференції взяли участь аспіранти кафедри – Гудим Павло (науковий керівник доцент Різун Н.О.) та Гудим Михайло (науковий керівник професор Тараненко Ю.К.). Доповіді аспірантів на теми "Analysis of Advanced Forecasting Techniques and Modeling in the Formation of an Effective Strategy for Portfolio Management" (Гудим П.); "Business Processes Modeling" (Гудим М.) відрізнялися глибиною наукових досліджень та оригінальністю практичних рішень.

5. Вперше активними учасниками конференції цього року стали студенти молодших (1-3) курсів спеціальності Економічна кібернетика. Деякі з них – учасники та переможці конкурсу студентських робіт з Нобелівської тематики (Побережний Н., Оголь Є., Коваль Г., Сапрон Н.) та Міжнародного конкурсу наукових робіт студентів та аспірантів, присвяченого 100-річчю Нобелівського лауреата з економіки Артура Льюїса (Dzukem Kemkuignou Carine, Яворський А.).

Оргкомітет конференції особливо відзначив доповіді наступних учасників:

1. Гудим П. Analysis of Advanced Forecasting Techniques and Modeling in the Formation of an Effective Strategy for Portfolio Management (аспірант)
  2. Яворський А.О. Фрактальна аналіз ФІНАНСОВИХ рінків (ЕК-10)
  3. Dzukem Kemkuignou Carine. Social Network Analysis: Revealing the Relational Dimension of the Internet-Communities (ЕК-12)
  4. Побережний М. Using the Theory of Portfolio Investment in Modern Economic Analysis (ЕК-14)
  5. Коваль Г. Nash Equilibrium (ЕК-13)
  6. Сапрон Н. Modern Theories of Portfolio Investment (ЕК-13)
  7. Зеленська В. Internet-Marketing (МГ-10)
  8. Гасанова І.Б. Розробка та впровадження WEB-сайту підприємства громадського харчування (ЕК-10)
  9. Оголь К. The Theory of Human Capital and Social Network Analysis - New Approaches of the Intellectual Capital Aassessing (ЕК-14)

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА УВЕСЬ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ БАЖАЄ УЧАСНИКАМ КОНФЕРЕНЦІЇ ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ
І НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!