Акредитація ЗМІ

ПОЛИТИКА ЗГАДУВАННЯ

При використанні офіційної інформації й цитуванні висловлювань учасників Конгресу готові матеріали мають містити згадку і джерело отриманої інформації або містити посилання на сайт Конгресу, якщо інформація взята з сайту (http://congress.nobel-univer.edu). Внесення будь-яких змін, доповнень або спотворень в копійованій (цитованій) інформації не допускається.

Друковані ЗМІ / Радіо - будь-яка програма або інтерв'ю, взяті на території проведення Міжнародного Нобелівського Конгресу в Дніпропетровську мають містити згадку про Міжнародний Нобелівському Конгресі (текст чи емблема / логотип).

• Телебачення - будь-яка програма або інтерв'ю, взяті на території проведення Міжнародного Нобелівського Конгресу в Дніпропетровську, повинні містити згадку про Міжнародний Нобелівському Конгресі (текст чи емблема / логотип).

Інтернет-публікації - будь-яка стаття або інтерв'ю, написані в ході роботи або за підсумками Міжнародного Нобелівського Конгресу в Дніпропетровську, мають містити згадку про Міжнародний Нобелівський Конгрес (текст чи емблема / логотип).

Фотографії - будь-яка фотографія для публічного використання має містити згадку про Міжнародний Нобелівський Конгрес в зображенні або в підписі (текст чи емблема / логотип).

Блоги / соціальні мережі - при використанні офіційної інформації, отриманої в рамках участі в Міжнародному Нобелівському Конгресі та / або цитуванні висловлювань його учасників (при цьому цитування учасників має відбуватися за їх особистою згодою) готові матеріали, що розміщуються в Інтернет (блоги, соціальні мережі та ін.) мають містити достовірні факти.
Організатори Міжнародного Нобелівського Конгресу не несуть відповідальності за висловлювання учасників блогосфери, соціальних мереж.

Організатори Міжнародного Нобелівського Конгресу інформують, що залишають за собою право на використання тексту статей, фото- і відеоматеріалів, отриманих або створених представниками ЗМІ під час підготовки або проведення всіх заходів Міжнародного Нобелівського Конгресу з посиланням на авторів даних матеріалів.