Умови участі

Умови участі

Для участі в роботі Міжнародного Нобелівського конгресу Ви можете до 01.07.2016 р. зареєструватися на сайті http://congress.nobel-univer.edu.ua. і обрати один з чотирьох запропонованих пакетів:

 

Пакет «Розширений»: участь у всіх наукових та виставкових заходах Міжнародного Нобелівського конгресу; інформаційні матеріали Конгресу; усний переклад доповідей; 1 примірник каталогу учасників; бейдж учасника; виступ із доповіддю/презентацією на одній із дискусійних панелей Конгресу (10 хвилин у відведений за розкладом час); публікація доповіді у збірнику наукових праць «Актуальні питання міжнародної політики» або науковому фаховому журналі «Економічний нобелівський вісник»; кава-брейк; фотосесія з лауреатами Нобелівської премії та учасниками Конгресу; урочистий прийом, присвячений відкриттю Міжнародного Нобелівського конгресу; спілкування з лауреатами Нобелівської премії та учасниками Конгресу; екскурсія «Нобеліана на Дніпрі»; пішохідна екскурсія «Подорож у часі по Набережній міста».

Вартість: 200 у.о. за курсом Національного банку на день оплати.

 

Пакет «Стандарт»: участь у всіх наукових заходах Міжнародного Нобелівського конгресу; інформаційні матеріали Конгресу; усний переклад доповідей; 1 примірник каталогу учасників; бейдж учасника; екскурсія «Нобеліана на Дніпрі»; виступ з доповіддю/презентацією на одному з круглих столів (7 хвилин у відведений за розкладом час); публікація доповіді у збірнику наукових праць «Актуальні питання міжнародної політики» або науковому фаховому журналі «Економічний нобелівський вісник»; кава-брейк; фотосесія з учасниками Конгресу; екскурсія до Меморіально-паркового комплексу Альфреда Нобеля та по Університету імені Альфреда Нобеля; пішохідна екскурсія «Подорож у часі по Набережній міста».

Вартість: 100 у.о. за курсом Національного банку на день оплати.

 

Пакет «Науковці України»: участь у всіх наукових заходах Міжнародного Нобелівського конгресу; інформаційні матеріали Конгресу; усний переклад доповідей; бейдж учасника; публікація доповіді у збірнику наукових праць «Актуальні питання міжнародної політики» або наукових фахових журналах «Економічний нобелівський вісник»; «Вісник Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Серія “Філологічні науки”»; «Вісник Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Серія “Педагогіка і психологія”», а також у «Віснику Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Серія “Юридичні науки”». (Усі Вісники зареєстровано у науковометричних базах Index Copernicus, Google Scholar та РИНЦ.); доповідь на дискусійних панелях (10 хвилин); виступ на круглих столах (7 хвилин); кава-брейк; фотосесія з учасниками Конгресу; екскурсія до Меморіально-паркового комплексу «Планета Альфреда Нобеля» та по Університету імені Альфреда Нобеля; пішохідна екскурсія «Подорож у часі по Набережній міста».

Вартість: 600 UAH.

 

Пакет «Студент» : безкоштовне відвідування всіх наукових заходів Міжнародного Нобелівського конгресу; програма Конгресу; бейдж учасника; вільний доступ до виставок у рамках Конгресу; фотосесія з учасниками Конгресу; пішохідна екскурсія «Подорож у часі по Набережній міста».

Вартість: безкоштовно.

Щодо умов придбання пакетів учасників Конгресу звертатися до організаційного комітету за електронною адресою: nobel.congress@gmail.com

Витрати на проїзд, проживання, харчування та екскурсії – за рахунок учасників.

З детальною інформацією щодо публікації матеріалів Конгресу можна ознайомитися у розділі «Вимоги до статей».

До 10.08.2016 р. Усім зареєстрованим учасникам, необхідно підтвердити свою участь у Конгресі на сайті http://congress.nobel-univer.edu.ua в розділі «Учаснику», сплатити організаційний внесок і надіслати копію квитанції про сплату на електронну адресу оргкомітету: nobel.congress@gmail.com.